Aktuality‎ > ‎

Oznámení

Vážení zákazníci,

s potěšením oznamujeme, že v závěru letošního roku jsme u organizace státního odborného dozoru (TIČR) získali rozšířené oprávnění k opravám plynových zařízení. Od nového roku Vám proto nabízíme servis plynových spotřebičů na zemní plyn nově s výkonem nad 50kW.
Současně dne 1.1.2014 dojde ke změně firemního loga.

Dále jste v uplynulých týdnech mohli zaznamenat potíže s dostupností servisního telefonu. Je to jednak důsledkem velkého počtu příchozích hovorů, který nárazově dosahuje několika desítek za hodinu, a za další lokality momentálního pracoviště s nedostatečným pokrytím sítě GSM (různé obce, sklepení aj.)
V jiném případě telefon vyzváněl, avšak v servisním vozidle nebo hlučném okolním prostředí (kotelny, výrobní závody) popř. kanceláři po pracovní době jej neměl kdo zdvihnout.
Žádám proto všechny, aby svoje telefonáty soustřeďovali od rána přibližně do 9 hodin, s výjimkou urgentních záležitostí. Řešení Vašeho požadavku neurychlíte, budete-li volat více než jeden krát za hodinu. Doporučuji využít pro komunikaci i jiný kanál, např. email: servis@elva.cz, možné je taktéž krátkou textovou zprávu (sms) na servisní telefon. Vaším požadavkem se tak budeme zabývat v nejkratším možném termínu.
 

Děkuji za pochopení a zachovejte nám Vaši přízeň.
Luděk Pettrich